Magazín | Cafe Eternity
Navrh-bez-nazvu-11-kopie.jpeg

Objevte Nejlepší Espresso: Eternity Espresso od naší Pražírny

Eternity Espresso: Klasická Chuťová Exploze s výhodou, tedy bez kyselosti.

V naší pražírně, s více než 18 lety zkušeností, se specializujeme na výběrovou jednodruhovou Arabiku a dokonalé espresso směsi. Náš nejprodávanější produkt, Eternity Espresso, je dokonalým příkladem toho, co může espresso nabídnout. 

image-user36506-17133449829ZBYY.png.jpeg

Africké kávy

Exotická cesta za chutí a aromatem

Africký kontinent je známý svou rozmanitostí nejen v kultuře a přírodě, ale i v produkci jedinečných káv, které můžete objevovat i v našem e-shopu. Dnes se podíváme na kávy z Etiopie, Rwandy, Tanzanie a Keňe, zemí, které jsou pro svou kávu proslulé po celém světě. Každá z nich nabízí něco nezaměnitelného, co osloví každého milovníka kávy.

d.png

Spring Blend

Rozhodli jsme se, že pro Vás připravíme speciální limitovanou edici směsi ( blendu). S našími více než 18 lety zkušeností v tomto oboru, by to neměl být pro nás až takový oříšek a ten v chuťovém profilu této směsi určitě nehledejte.

EX2.png

Exkurze v naší pražírně.

Dnešní den byl ve znamení mladé energie a zvědavých očí!  Naše pražírna Cafe Eternity se stala hostitelem skupinky bystrých studentů ze střední školy techniky a služeb z Karviné. Nebyla to jen obyčejná návštěva – byla to výprava za tajemstvím pražené kávy! 

Navrh-bez-nazvu-2.jpeg

Brazilské kávy

Co v naší brazilské kolekci najdete? Od svěžích a ovocných pojemů až po hluboké, čokoládové elixíry, naše brazilské kávy zahrnují širokou paletu chutí. Ať už hledáte dokonalé espresso, nebo něco na lehké popíjení během odpoledne, máme pro vás tu pravou volbu.

img-9512.jpeg

Unikátní Káva z Keni: Příběh Githembe

V srdci Kiambu County, v Keni, se nachází výjimečná pražírna Githembe. Tato oblast, známá svou červenou hlinitou půdou, bohatou na živiny a organické látky, je domovem pro kávovou stanici Githembe.

9.jpeg

Výrazný French Press

Mletí kávy je nezbytnou součástí přípravy dokonalého šálku kávy. Pro milovníky French Press, který je známý svým silným a výrazným výstupem, je mletí kávy stupeň 9 ideální volbou. Jak to ale funguje, jaký je postup a proč je stupeň 9 tak výjimečný? Zjistíme to níže.

8.png

Filtr káva a její příprava

Káva je pro mnohé z nás nedílnou součástí našeho každodenního života. Ať už ji pijeme ráno, abychom se probudili, nebo během dne jako energizér, káva má pro nás speciální místo. Ale stejně jako u jiných nápojů, také u kávy záleží na kvalitě a správné přípravě. A jedním z klíčových aspektů přípravy kávy je stupeň jejího mletí. 

7.jpeg

Moka, aeropress, filtr

Nedílnou součástí každého dne mnoha lidí je káva. Ať už je to ranní energetický start, pomocník při produktivitě v práci, nebo společník při odpočinku a čtení knih, káva je pro mnohé z nás rituálem, který si nenecháme vzít. Ale jak správně připravit kávu, aby z ní bylo možné vytěžit maximum chuti a aroma? V tomto článku se zaměříme na tři různé metody přípravy kávy – moka konvičku, aeropress a filtr a prozkoumáme sedmý stupeň mletí kávy.


6.jpeg

Espresso hrubší

Pokud jste milovníkem kávy, pak víte, že každá metoda přípravy kávy vyžaduje určitý stupeň mletí. Tento článek se zaměří na šestý stupeň mletí kávy, který je ideální pro espresso hrubší, moka, aeropress a filtr kávu.