Způsoby dopravy | Cafe Eternity

Způsoby dopravy

Při objednávce zboží v hodnotě nad 800 Kč poštovné a balné ZDARMA

Prodávající si vyhrazuje právo na změnu ceny. Zákazník objednává zboží za ceny uvedené na tomto serveru ve chvíli definitivního potvrzení objednávky. Pro kontrolu obdrží zákazník do 24 hodin potvrzující email.


OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ V PRAŽÍRNĚ

DOPRAVA SPOLEČNOSTÍ PPL
Objednané zboží Vám zašleme přepravní službou PPL - balík do 24 hodin - po upražení a po realizaci objednávky kupujícím. Za tuto službu bude připočteno k celkové ceně zásilky poštovné - balné 90 Kč (včetně 20% daně DPH - Důležité! Od 1.1.2009 musí být podle zákona § 36 odst. 3 písm.e), zákona o DPH, poštovné vždy zahrnuto do základu daně (základní sazby) a zdaněno).
  • Při nezastižení Vás bude kontaktovat přepravní firma a dohodne nový termín dodání.
  • Při doručení nadměrného zboží si lze domluvit vynesení dodaného zboží do patra řidič.
  • Ve vybraných lokalitách možnost výběru z denního (8:00 - 18:00) nebo večerního doručení (17:00 - 21:00). Večerní doručení je možné jen pro vybraná PSČ.DOPRAVA NA SLOVENSKO

Postup při přebírání zásilky

  1. Zkontrolujte, zda není obal výrobku poškozen. Pokud obal bude jevit známky poškození (např. bude protržený, rozlepený apod.), zboží nepřebírejte nebo převezměte s výhradou.
  2. V případě, že obal bude v pořádku, zboží zaplaťte a převezměte. Upozorňujeme, že podle podmínek dopravce nemůžete zboží před zaplacením a převzetím rozbalit a překontrolovat.
  3. Pokud po rozbalení zjistíte poškození výrobku, neprodleně nás kontaktujte. Při pozdějším oznámení nemůže být Vaše reklamace kladně vyřízena. Při rozbalení dbejte na to, abyste obal a vnitřní výplně rozbalováním nepoškodili, obal ve vlastním zájmu nevyhazujte a nějakou dobu uschovejte.
V případě zájmu o využití služeb jiného dopravního subjektu, nám Váš požadavek napište do poznámkového okna, při uskutečnění objednávky.