Co se o nás říká a píše | Cafe Eternity

Co se o nás říká a píše

Cafeeternity dodává kávu pro naší firmu pravidelně již téměř rok. Dodávky jsou realizované velice rychle, přímo na adresu společnosti. Již při převzetí balíčku nás obklopí příjemná vůně čerstvě upražené kávy a její příprava se stala našim denním rituálem. Šálek kávy od cafeeternity je vždy příjemným zpestřením pracovního dne a nabudí nás do dalších pracovních výkonů. Vyzkoušeli jsme mnoho druhů kávy z této pražírny a vždy jsme byli velice spokojení. Nakonec jsme si ale vybrali svého favorita.

Jsme maximálně spokojení a to jak s přístupem, tak kávou, která nemá chybu. Všichni, kterým jsme kávu věnovali si na ní vždy pochutnali, a proto s Cafe Eternity spolupracujeme pravidelně.

Kávy od Cafe Eternity nám moc chutnají. Za sebe můžu jmenovat Guatemala SAN JOSE de LAGO - *****. Výborná káva na espresso, snad nejvyrovnanější co jsem pil, bez nějaké vystupující složky chuti (kromě kávové) a bez kyselosti. Po každém šálku si říkám, že bych si dal ještě jednu. Pamatuji si také EL SALVADOR FINCA LAS NUBES - *****. Tuto kávu doporučuji. Vždycky jsem se vyhýbal kávám, které neměly uvedenou malou aciditu. Po zkušenosti s touto kávou je bude více zkoušet. Krásně šťavnaté espresso. A ještě mi uvízla v paměti BRAZIL DATERRA SWEET BLUE - *****. Skvělá, překvapila mě svou čokoládovostí chuti. Kdybych si ji neděla sám, myslel bych si, že mi v espressu někdo rozpustil kostičku kvalitní čokolády.

V rámci firemního předplatného odebíráme kávu od Cafe Eternity pravidelně a zatím nám vždy velice chutnala. Doposud jsem používali kávu VIVALDI Espresso, která je výborná. Jsme velmi spokojenými zákazníky Cafe Eternity.

Kávu od Cafe Eternity si objednáváme moc rádi. Je výtečná a jako firemní dárek je originální a vždy potěší. Kvalita kávy je na velmi vysoké úrovni, a proto ji doporučujeme všem, kteří hledají ten správný dárek pro své zákazníky či partnery.

Naše společnost je dlouholetým odběratelem kávy z pražírny Cafe Eternity. Já ani mí kolegové jsme do doby první ochutnávky kávy z této pražírny netušili, jak může kvalitní káva skvěle chutnat a vonět. Také se mi líbí, že je čerstvě pražená káva ve velmi praktickém a vzhledném obalu s nádhernými popisky, které si pokaždé se zvědavostí přečtu. Výběr nabízených druhů káv je neskutečně rozmanitý, a proto se již nyní těším na další "nový kousek", který jsem ještě neochutnala. Děkuji vám, že si můžu dopřát tenhle luxus.

Kávu firmy CAFE ETERNITY objednáváme už dlouho. Vždy se těšíme na novou dodávku kávy, která krásně provoní kanceláře a zpestří naši práci. Šálek čerstvě pražené kávy dokáže navodit příjemnou a uvolněnou atmosféru při jednáních s našimi partnery a klienty a balíček kávy pro ně může být velmi originálním dárkem. Takže spokojenost na všech stranách. Děkujeme!