Espresso směsi | Cafe Eternity

Espresso směsi

Eternity espresso

Přímočaré, jednoduché chutě, které poskytnou jedinečný zážitek dokonalého espressa, kde převládají chutě sladké čokolády, kakaa a oříšku. Vše s malou nebo minimální aciditou. Precizně vláčné a nadýchané tělo vyzdvihne krásnou sladkost těchto espresso směsi.

100% arabica

Top premium espresso

Jedinečná řada Top premium espresso je určena všem, kteří si rádi vychutnají kvalitní kávy ze všech koutů světa. Připravte se na příjemnou a sofistikovanou vůni a chuť, která vás zavede na  plantáže v Etiopii, Brazílii nebo Guatemale. 

Top premium espresso řada nabízí kávy s velice příjemným a zřetelným aroma a střední aciditou v moderním světě espressa.

100% arabica

Espresso s robustou

Naše dlouholetá zkušenost s italským partnerem, dovedla naše dovednosti namíchat klasické italské espresso směsi k dokonalosti. Tradiční receptury kombinují pranou a přírodní robustu a jsou namíchány v přesně vyměřeném poměru, aby poskytly naprosto jedinečný zážitek. Řada espress s robustou je bez známek kyselosti a bude vám imponovat svou silou, hustotou a hutností spolu s vulkanickou pěnivostí.

mix arabica a robusta