Brazilská káva Cerrado Dulce je znatelná svou opravdu velmi malou aciditou, vulkanickou pěnou, spolu s výbornou hutností. Chutí Cerrado Dulce připomíná čokoládu, kde koncová chuť přechází do lískového oříšku. Více >>
Výrobce: cafe eternity

150 Kč S DPH

skladem

Varianta neexistuje

BRAZIL CERRADO DULCE

100% arabica

Velmi výrazná chuť lískového oříšku. Sladkost s lehkým podtónem hořké čokolády. Výsledná káva je bez jakékoli acidity. Dokonalý doplněk v horku, káva se také velice hodí na mléčné nápoje díky své výraznější chutí oříšku. 

Brazilská Cerrado Dulce

Přidejte se k nám na cestě do sluncem zalité Brazílie, každým douškem této vynikající brazilské kávy Carrado Dulce, která patří mezi hotové poklady espressa na světě.

Chuťový profil kávy
Cerrado Dulce:  nový crop 2016/2017 (sklizeň). Jedna se o tzv DIAMOND profil. Zrna v plne velikosti a s dokonale čistým sladkym profilem čokolády a oříšků. Bodové ohodnocení 83 bodu! Káva je dokonale hebká a neskutečně vláčná. Přestože se jedná o naší nejlevněší brazílii, patří mezi ty nejúspěšnější kávy co máme.

Brazilská káva Cerrado Dulce je znatelná svou opravdu velmi malou aciditou, vulkanickou pěnou, spolu s výbornou hutností. Chutí Cerrado Dulce připomíná čokoládu, kde koncová chuť přechází do lískového oříšku.

To vše spojte s nepřehlédnutelnou sladkostí, kterou se může chlubit každé zrno z regionu Cerrado. Tuto kávu si musí díky své optimální charakteristiky kávy zamilovat každý Středoevropan.


Zrna po upražení kávy

Zrna čerstvě upražené brazilské kávy CERRADO DULCE

O zemi, kde se káva pěstuje

V Brazílii, největším státě jihoamerického kontinentu, je kávovník hlavní zemědělskou kulturou a káva hlavním exportním zbožím. Brazílie se může pyšnit pomyslným titulem kávové velmoci, díky tomu, že tato země leží ve všech třech klimatických pásech, což je pro pěstování kávy velmi příhodné.

Lokace: Cerrado, Brazílie

Typ 100% arabica

Droubek 05. 10. 2014, 11:13

Příjmná, jemná chuť.

Patrně otázka osobní preference, ale káva na mě působí nevýrazně, příliš jemně, bez silnějších tonů a bez šmrcu, který by dodala kyselost.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

wiki 10. 06. 2015, 08:29

Prostě výborná , pro mě jakožto amatéra mě zaujala hlavně nízká kyselost, která mě na kávě vadí.Doporučuji všem co mají rádi chuť klasické kávy která ... více

nic více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Lukáš Avkovský 06. 02. 2016, 21:11

lepší sem zatím neměl, úžasná káva

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

biscuit 15. 02. 2016, 17:50

bez acidity, jemná, dobrá káva

chuť není plná jako u aromatičtějších káv, ale to je logické

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Monika Burková 29. 03. 2016, 12:05

Vynikající, doporučuji.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Související produkty 23