Věrnostní systém | Cafe Eternity

Věrnostní systém

Milujete kávu, objednáváte si ji pravidelně a zároveň chcete i ušetřit? Právě pro vás máme Věrnostní systém CAFE ETERNITY. Získejte slevu za věrnost už na věčnost, protože každý nákup kávy se počítá.

Registrací do Věrnostního systému získáte slevu na kávy, které jsou součástí věrnostního systému. Sleva se uplatňuje vždy na celý nákup. Pokud je konkrétní káva daný měsíc již zlevněna, uplatňuje se automaticky vyšší sleva. Slevy se nesčítají.

Labužníček

Od 5 000 Kč

3 %
sleva

Káva se pomalu ale jistě stáva vaší vášní. Ani jste se nenadáli a utratili jste v našem e-shopu víc jak 5.000 kč. Blahopřejeme a vítáme vás ve světě labužníků! Od teď vám při kazdém nákupu odečteme 3 % z celkové ceny.

Požitkář

Od 15 000 Kč

7 %
sleva

Máte rádi kvalitu. Čestvě upražená výběrová káva u vás doma nebo v kanceláři nesmí chybět. Debužízujete si při jejím pití a rádi ji nabízíte svým přátelům a spolupracovníkům. Kávová kultura je pro vás téměř posvátná. Mezi požitkáře se slevou 7% vás zařadíme, jakmile u nás opakovaně nakoupíte alespoň za 15.000 kč

Kávový guru

Od 20 000 Kč

10 %
sleva

Nenarodili jste se přímo na kávové plantáži? O kávě totiž víte všechno. Poznáte každý tón její chuti a nápoj si vychutnáváte několikrát za den.


Jste guru. Navíc víte, že v Cafe Eternity pražení kávy rozumíme. Objednáváte od nás proto často a rádi. Součet všech objednávek přesáhl 20.000 kč a vy si zasloužíte 10% slevu.

VIP

Od 100 000 Kč

15 %
sleva

Jste kávový boss.


Vaše objednávky překročily magickou hranici 100.000 kč. Ať už nakupujete pro širokou rodinu, přátele nebo firmu, budete to teď mít s 15% slevou

Celková útrata
5 000 Kč
15 000 Kč
20 000 Kč
100 000 Kč
Jak začít?

Registrujte se dřív, než uskutečníte objednávku, protože každý nákup čerstvě pražené kávy se počítá.

Jak zjistíte, že je káva součástí Věrnostního systému?

Informaci najdete vždy pod cenou každé kávy (součást věrnostního programu / není součástí věrnostního programu)

Od kdy můžete čerpat první slevu?

Jakmile se částka za nákup kávy přehoupne přes hranici 5000 Kč, aktivujeme vám první slevu ve výši 3 % na každý další nákup. Další výše slevy se pak řídí podle jednotlivých stupňů Věrnostního systému - Požitkář, Kávový guru, VIP.

Máme 4 stupně Věrnostního systému, ale kávu pražíme až do stupně číslo 14 :)
Malý tip na závěr

Jste parta skvělých přátel, rodina a káva je vaše společná vášeň? Spojte své objednávky do jedné, objednávejte na jeden e-mail a využijte vyšší slevy Věrnostního systému daleko dříve na každý váš nákup.

Registrujte se do Věrnostního systému ZDE a získejte slevu na své pravidelné nákupy kávy co nejdříve.