Baristické kurzy | Cafe Eternity

Baristické kurzy

Odborné kurzy

Kávové a baristické kurzy pro odbornou veřejnost jsou zaměřeny spíše na ty, kteří se chtějí kávě věnovat pracovně. Nabízíme kurzy pro zaměstnance kaváren, ve kterých vám předáme naše znalosti a dovednosti ohledně přípravy kávy, od nastavení mlýnku přes šlehání mléka až po latté art.

Kromě kurzů, kde vás naučíme připravit kvalitní kávu, jsme pro vás připravili také kurz Otevření a vedení vlastní kavárny. V tomto kávovém kurzu vám pomůžeme s plánováním, průzkumem, marketingem i výběrem sortimentu.

Kurzy pro veřejnost

Kávové kurzy pro širokou veřejnost jsou dostupné všem milovníkům kávy, kteří by se chtěli o tomto nápoji dovědět více. V kávových a baristických kurzech pro veřejnost se dozvíte základní informace a zajímavosti o pěstování kávy, jejím zpracování, samotné přípravě a degustaci. Každý náš kurz je jiný a z každého si odnesete jiné znalosti a dovednosti.

Jak probíhá kurz Kávy Cafe Eternity pro veřejnost, co vše máme pro vás připraveno a do kterých zákoutí pražírny nahlédnete, se můžete dočíst v našem článku Návštěva pražírny očima zákazníka.