Vždy čerstvě pražená

Jen čertvě pražená káva má tu nejlepší chuť. Proto vám nabízíme pouze tuto a nikoliv kávu zvětralou, která ztrácí své nejlepší vlastnosti a chuti. V článku Jak pražíme a kdy je možno očekávat Vaší objednávku? se dovíte více o nejlepším čase pro pití kávy.

Káva přímo z plantáže

Zrnka kávy, která se k nám dostanou jsou až z dalekých plantáží v Brazílii, Indii či Střední Americe. Farmy, které kávu pěstují, se zaměřují na prvotřídní kvalitu a dobré podmínky zrání kávy. V závislosti na místě pěstování mají kávy specifickou chuť, aroma a rozeznáte je již při prvním doušku. I přesto, že jsou kávy z tak dalekých krajin, dbáte o to, aby cestou k vám neztratily svou kvalitu. Z tohoto důvodu využíváme způsob obchodu Direct Trade, kdy přímo my úzce spolupracujeme s farmáři v jednotlivých regionech.

Doprava zdarma

Možnost dovozu zboží k Vám domů ZDARMA! Zboží rozvážíme jednou týdně. Český Těšín, Karviná, popřípadě po domluvě. Více informací spojených s doručením zboží se dovíte v sekci obchodní podmínky.

Kávě rozumíme

Kávu máme rádi, o kávu se zajímáme a za kávou jezdíme přímo na farmy do zahraničí. A právě zde jsme získali značné množství znalostí týkajících se kávy a její historie, způsobu pěstování, pražení či uchování kvalitní chuti a aromatu.

O kávě školíme

Pro ty, kteří se chtějí o kávě dovědět více máme celou řadu zajímavých kurzů o kávě. Například už za pouhou 1 Kč můžete zjistit rozdíly mezi kávami či podle čeho je určována čerstvost kávy. Na závěr je připravena degustace 2 -3 druhů kávy. Kurz kávy Cafe Eternity je příjemnou záležistostí ve společnosti fajn lidí a kvalitní kávy.

Pro personál kavárny doporučujem navštívit Školení Baristy. Jedná se o profesionální kurz, kde se můžete naučit latte art a přípravu speciálních kávových nápojů. V kurzu se naučíte ovládnout správnou terminologii drinků na bázi kávy a společně  si ukážeme jejich přípravu a správnou formu servírování. Řekneme si, jak vytvořit smysluplné menu teplých nápojů, které vám pomůže generovat lepší obrat ve vašem podniku. Probereme nejčastější chyby při přípravě kávy a naučíme se, jak je odstranit.

Samozřejmě stojí za to navštívit i naše další kávové kurzy, například Kurz kávy Cafe Eternity. Jak to při návštěvě takového kurzu vypadá, co všechno uvidíte a ochutnáte, si můžete přečíst v článku Návštěva pražírny očima zákazníka.