Káva se silnou osobností, lehce ovocná s nádechem krásné a lehké zemitosti. Vůně je zde lehce ovocná s nádechem čokolády a kakaa. Chuť je zde z počátku dominantní, dobře zemitá s nádechem sladkého dřeva, ovšem jako milé překvapení se rychle objevuje chuť ovoce s lesními plody, které rozvíjejí a postupně ovládají celý šálek. Výborné tělo a úžasná pěnivost je zde samozřejmostí. Většinou kávy z INDONESIE disponují velkým tělem a celkem drsnou zemitostí, hlavně při espresso extrakci. Proto jsme vždy velmi opatrní při nákupu z tohoto regionu. Tato káva je polopraná, proto má v sobě i trochu sladkosti a jistě i skvostný chuťový profil. To, že je pěstovaná v BIO kvalitě zde nehrálo při výběru žádnou roli, ale její kvalita v šálku určitě ANO!  Více >>
Výrobce: cafe eternity

358 Kč S DPH

vyprodáno

Varianta neexistuje

 

Káva se silnou osobností, lehce ovocná s nádechem krásné a lehké zemitosti. Vůně je zde lehce ovocná s nádechem čokolády a kakaa. Chuť je zde z počátku dominantní, dobře zemitá s nádechem sladkého dřeva, ovšem jako milé překvapení se rychle objevuje chuť ovoce s lesními plody, které rozvíjejí a postupně ovládají celý šálek. Výborné tělo a úžasná pěnivost je zde samozřejmostí.

 

Většinou kávy z INDONESIE disponují velkým tělem a celkem drsnou zemitostí, hlavně při espresso extrakci. Proto jsme vždy velmi opatrní při nákupu z tohoto regionu. Tato káva je polopraná, proto má v sobě i trochu sladkosti a jistě i skvostný chuťový profil. 
To že je pěstovaná v BIO kvalitě zde nehrálo při výběru žádnou roli, ale její kvalita v šálku určitě ANO!

Bodová hodnota tohoto malého zázraku je 81,5 bodů.

Související produkty 3