(3)

Toto je jedna z nejvíce ceněných káv, podle našeho mínění. Dělá velmi harmonickou a jemně ovocnou kávu, připomínající tropické ovoce, které je přímo decentně balancováno chutí čokolády. Vše s dokonalým kořeněným nádechem. Excelentní tělo a přímo intenzivní vůně kvítí a pomerančových poupat, dělá z této vulkanické gurmánské kávy nevšední zážitek.
Je absolutně balancovaná, komplexní. Více >>
Výrobce: cafe eternity

200 Kč S DPH

skladem

Varianta neexistuje

GUATEMALA ANTIGUA

100% arabica, premium coffee 

Toto je jedna z nejvíce ceněných káv, podle našeho mínění. Dělá velmi harmonickou a jemně ovocnou kávu, připomínající tropické ovoce, které je přímo decentně balancováno chutí čokolády. Vše s dokonalým kořeněným nádechem. Excelentní tělo a přímo intenzivní vůně kvítí a pomerančových poupat, dělá z této vulkanické gurmánské kávy nevšední zážitek.
Je absolutně balancovaná, komplexní.

  

Doporučujeme ji pít se zavřenýma očima ať nás vůně a chuť dokonale přiblíží k pravlasti Zemi a chtít navázat nová přátelství.

  

Antigua káva je pravá středoamerická klasika, nejen proto, že pochází z guatemalského nejstaršího a nejvíce známého regionu. Bohatě vulkanická půda, střední vlhkost, dostatek slunce a chladných nocí charakterizuje ANTIGUA region. Tomuto údolí dominují velkolepé sopky AGUA, ACATENANGO a FUEGO. Čas od času, FUEGO jedna ze tří Guatemalských aktivních sopek vychrlí čerstvý nános prachu, bohatého na minerály, do půdy. Tato uzavřená oblast se nachází v 1500-1700 m.n.m. s ročními srážkami 0.8-1.2m a s průměrnou roční teplotou 18-22, při 65% vlhkosti.

Související produkty 9