Potěšte své blízké skvělým dárkem. Připravili jsme pro vás výběr těch nejlepších káv z našeho sortimentu. Balíček obsahuje 4 různé druhy espressa té nejvyšší kvality. Více >>
Výrobce: cafe eternity

275 Kč S DPH

skladem

Varianta neexistuje

Pečlivě jsme pro vás vybrali to nejlepší co můžeme aktuálně nabídnout z našich espresso směsí a zabalili do hezkého dárkového balení. Na výběru našich espresso směsí si dáváme hodně záležet. Udělejte radost svým nejbližším výbornou výběrovou kávou.

V balíčku naleznete hned 4 balíčky kávy po 70 gramech.

TOP ETERNITY ESPRESSO

100% arabica

Káva Top Eternity Espresso má jasnou plnost s jistou sladkou jiskrou, při které se nebudete nudit. Toto hutné, jemně sladké espresso s chutí připomínající čokoládu a kakao udělá radost úplně každému. 

ESPRESSO ITALIANO CLASSICO

80% arabica 20% robusta

Je tradiční a velmi oblíbenou italskou recepturu espresso směsi. Dá se říct, že tuto kávu pije celá Itálie. Skládá se z 80% arabica kávy a 20% robusta kávy. 

ESPRESSO MILANO

100% arabica

Espresso Milano má lehce sladkou kakaovou plnost s jemnou jiskřivostí a jemně kořeněným nádechem spolu s podtóny připomínající luční kvítí. Vše je ukončeno příjemnou chutí pražených mandlí.

ESPRESSO VIVALDI

100% arabica

Toto espresso je vysoce aromatické espresso, které dává vyniknout komplexní květinové aciditě, odhalující buket vyzrálých mandarinek.

Středně velké tělo působí nevtíravě a společně s dlouhotrvajícím, lehce vínovým, zato příjemně čokoládovým koncem, vytváří nezapomenutelný zážitek.

MONIKA SVOBODOVÁ 05. 01. 2017, 11:16

Výborná káva....

Žádné.....

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)