Podpořte neziskovku, která prosazuje, buduje a udržuje lesní stezky - singletraily pro horská kola v okolí Nového Jičína. Více >>
Výrobce: cafe eternity

173 Kč S DPH

skladem

Varianta neexistuje

ČERTOVY STEZKY z.s.
Neziskovka, která prosazuje, buduje a udržuje lesní stezky - singletraily pro horská kola v okolí Nového Jičína.
   

Zakoupením této kávy přispíváte na budování a údržbu trailů projektu Čertovy stezky částkou 50Kč. Vaše příspěvky jsou převáděny na transparentní účet projektu 2700739630/2010.  Děkujeme.

 

Spojuje nás vášeň k jízdě na horském kole a pohybu po přírodních stezkách v Podbeskydí. Za posledních 20 let jsme, ale byli mnohokrát svědky toho, jak ty krásné, historické stezky mizí pod koly traktorů, zarostou a “zmizí z mapy”. Rozhodli jsme se, že už tomu nebudeme pouze přihlížet a začali hledat cestu ke vzniku nových, přírodě blízkých, udržitelných stezek tzv. trailů. Založili jsme neziskovku, vytvořili projekt a jednáme s úřady. Naší vizí je vybudovat a udržovat síť přírodních trailů pro širokou cyklistickou veřejnost. STEZKY PROPOJUJÍ LIDI V KOMUNITU, A KOMUNITY VE SPOLEČNOST, UČÍ NÁS, JAK ŽÍT V SOULADU S PŘÍRODOU.

 

Fundraisingový serveru DARUJEME.cz: 

www.darujme.cz/projekt/1200093

  

ČERTOVY STEZKY - TRAIL BLEND

Je tradiční a velmi oblíbenou italskou recepturou espresso směsi. Dá se říct, že tuto kávu pije celá Itálie. Skládá se z 80% arabica kávy a 20% robusta kávy.

Jednoduchá, přímočará a dobře znatelná chuť espressa, přesně jako naše dokonalé traily, které Vás nadchnou a kde se nebudete nudit!
Dvě Brazílie z regionu Cerrado a Sul de Minas dodají kávě sametovou sladkost s podtóny čokolády a kakaa, Colombia zase šťavnatou ovocnost a dokonalá Robusta z Indie hutnost s nadýchanou cremou a podtóny hořké čokolády. Tradiční italská receptura ve spojení s moderním espressem.

Zkoumáme-li všechna dokonalá espressa, zjistíme nakonec, že jsou jednoduché a snadno pochopitelné..

Devil Coffee 14. 11. 2018, 21:05

Klasická, taková káva pro každého, voní, skvěle chutná a ještě posíláte kačku na dobrou věc!

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Související produkty 18