Objednávka - potvrzení, zrušení, vyřízení

04. 12. 2014

Veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb. V žádném případě neposkytujeme tyto údaje třetí straně.

Objednávka je přijata do 24 hodin, potvrzení objednávky Vám zašleme e-mailem. Každou objednávku můžete do 24 hodin zrušit.

Číst celý článek

Dodací podmínky

04. 12. 2014

Dodací lhůta je od 2 do 7 pracovních dnů pro všechna způsoby doručení, není-li uvedeno jinak. V případě, že nebude možné objednávku vyřídit nebo některé zboží nebude skladem, budeme Vás o této skutečnosti neprodleně informovat.

Daňový doklad je zasílán přímo se zásilkou. Záruční list výrobce, pokud je výrobcem dodáván, zasíláme potvrzený.

Číst celý článek

Ceny, platba, doprava, poštovné a balné

04. 12. 2014

Platby mohou být uskuteněné příkazem nebo hotově při převzetí zboží. Nově umožňujeme platit bankovní kartou při platbě na dobírku.

Poštovné a balné při nákupu činí 50 Kč nebo 90 Kč dle velikosti objednávky.

Při koupi zboží v hodnotě nad 800 Kč poštovné a balné ZDARMA.

Zasíláme také na Slovensko za poštovné ve výši 150 Kč.

Číst celý článek

Reklamace a záruka

04. 12. 2014

Záruční lhůta začíná běžet převzetím věci kupujícím. Případné reklamace vyřídíme s Vámi individuální dohodou k Vaší spokojenosti v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady. Pokud budou taková poškození zjištěna, je kupující tuto skutečnost povinen neprodleně hlásit naší firmě.

Číst celý článek

Odstoupení od smlouvy - vrácení zboží

04. 12. 2014

V souladu se zákonem č. 367/2000 má zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží.

Prodávající odpovídá kupujícímu za to, že prodávaná věc je při převzetí kupujícím ve shodě s kupní smlouvou, zejména, že je bez vad. V případě rozporu s kupní smlouvou má zákazník právo od smlouvy odstoupit.

Kupující má právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou.

Číst celý článek