Rozjíždíte vlastní kavárnu nebo se chcete věnovat kávě profesionálně? Rádi vám pomůžeme! V našich baristických kurzech vás naučíme nejen správně připravit kávu, ale předáme vám i všechny důležité informace o kávě, které každý barista musí znát. V kávových kurzech vás seznámíme s problematikou přípravy kávy, naučíme vás nastavit mlýnek a kávovar, techniku šlehání mléka a přijde čas také na latté art.

Kromě baristických kurzů nabízíme také kurz Otevření a vedení vlastní kavárny, kdy vám poradíme a pomůžeme s plánováním, průzkumem, marketingem, tvorbou sortimentu apod. Jednoduše budeme vaše pravá ruka při uvádění vaší kavárny do provozu.

Jaké kurzy u nás můžete navštívit?
  1. Barista: Odborná veřejnost (2800 Kč)
  2. Otevření a vedení vlastní kavárny/dočasný manažer (Na dotaz)
  3. Školení baristy – pro personál kavárny (2400 Kč)

TERMÍNY ŠKOLENÍ

Přehled kávových kurzů pro širokou veřejnost.

Tento podzim připravujeme další kurzy a školení.

Data už víme nyní.

Pro všechny své zákazníky a milovníky kávy jsme připravili kurzy kávy, během kterých se můžete dovědět základní informace o naší pražírně, pěstování a pražení kávy a její degustaci. Kromě zajímavých informací si také můžete odnést praktické znalosti, jak kávu správně připravit. Baristické kurzy máme pro laiky i pokročilé a každý po jeho úspěšném absolvování dostane certifikát.

Přehled kávových kurzů pro širokou veřejnost.

14.9.2018  kurz DOMÁCÍ BARISTA

26.10. 2018 CUPPING DEGUSTACE KÁVY

16.11. 2018 BARISTA ODBORNÁ VEŘEJNOST

Každý týden ve čtvrtek v 16hodin KURZ CAFE ETERNITY. Přihlášky alespoň 24hodin předem. Obsazenost minimálně 2 a maximálně 6 osob.

Pro přihlášení nás kontaktujte na mail: michal.stusek@cafeeternity.cz

 

 

 

Školitel

Lucie NadymáčkováBaristické kurzy vede zkušená kávová koučka Lucie Nadymáčková. Lucie, která poslední dva roky působí jako coffee coach, se věnuje aktivně kávě od roku 2012. Lucie realizuje kávová školení, degustace kávy a také radí rozjíždějícím se kavárnám. Během kurzu vám předá všechny důležité informace o kávě, naučí vás výběrovou kávu připravovat i pít, pomůže vám při rozjezdu vlastní kavárny a zaškolí i vaše zaměstnance.

Místo školení

Obecní 701
735 43 Albrechtice u Českého Těšína