Rozjíždíte vlastní kavárnu nebo se chcete věnovat kávě profesionálně? Rádi vám pomůžeme! V našich baristických kurzech vás naučíme nejen správně připravit kávu, ale předáme vám i všechny důležité informace o kávě, které každý barista musí znát. V kávových kurzech vás seznámíme s problematikou přípravy kávy, naučíme vás nastavit mlýnek a kávovar, techniku šlehání mléka a přijde čas také na latté art.

Kromě baristických kurzů nabízíme také kurz Otevření a vedení vlastní kavárny, kdy vám poradíme a pomůžeme s plánováním, průzkumem, marketingem, tvorbou sortimentu apod. Jednoduše budeme vaše pravá ruka při uvádění vaší kavárny do provozu.

Jaké kurzy u nás můžete navštívit?
  1. Barista: Odborná veřejnost (2800 Kč)
  2. Otevření a vedení vlastní kavárny/dočasný manažer (Na dotaz)
  3. Školení baristy – pro personál kavárny (2400 Kč)

TERMÍNY ŠKOLENÍ

Přehled kávových kurzů pro širokou veřejnost

10.11. 

LATTE ART

- cca 5h.

- předpokládaná znalost espressa

- latte art

- začátek v 10 hodin

8.12. 

O KÁVĚ: laická veřejnost

Zde se dovíte zdravý základ o kávě. Prostě vše co potřebujete vědět.

 

 

Školitel

Lucie NadymáčkováBaristické kurzy vede zkušená kávová koučka Lucie Nadymáčková. Lucie, která poslední dva roky působí jako coffee coach, se věnuje aktivně kávě od roku 2012. Lucie realizuje kávová školení, degustace kávy a také radí rozjíždějícím se kavárnám. Během kurzu vám předá všechny důležité informace o kávě, naučí vás výběrovou kávu připravovat i pít, pomůže vám při rozjezdu vlastní kavárny a zaškolí i vaše zaměstnance.

Místo školení

Obecní 701
735 43 Albrechtice u Českého Těšína