Únor 2022 | Slavíme 16 let a máme pro vás dárek | Cafe Eternity

Únor 2022 | Slavíme 16 let a máme pro vás dárek

Akce

Únor 2022 | Slavíme 16 let a máme pro vás dárek

Jednoho dne jsme si řekli, že chceme vždy jen čerstvě praženou kávu a už je to 16 let. Děkujeme, že jste s námi. Celý únor slavíme a máme pro vás dárek v podobě 15% slevy na 3 výborné kávy. Pro měsíc únor jsme vybrali jednu kávu z Jižní Ameriky, druhou z Afriky a třetí je skvělá kombinace těchto dvou, TOP premium espresso směs. Jakou z nich ochutnáte jako první?

Brazil Cerrado Dulce

Co by to bylo za narozeniny bez brazilské kávy. Zvlášt, když jich aktuálně máme v nabídce sedm. Brazil Cerrado Dulce je naše nejprodávanější káva. Patří mezi hotové poklady espressa na světě. Ucítíte v ní velice výraznou chuť lískového oříšku a sladkost s lehkým podtónem hořké čokolády. Výsledná káva je bez jakékoliv acidity. Tato káva se hodí pro přípravu mléčných nápojů. Nově si 1 kg této kávy můžete objednat za 459 Kč z původních 540 Kč. 

Káva není součastí věrnostního systému

OBJEDNAT


Etiopie Yirgacheffe

Tato káva reprezentuje klasickou etiopskou chuť. Kdybychom ji chtěli popsat detailně, pak je to opravdu jemná a sametově vláčná káva. Všimli jsme si, že právě pro svoji jemnost je hodně oblíbená u žen. Pánové, pokud máte doma milovnici kávy, blíží se Valentýn a jemná káva z Etiopie může být originální dárek.

Káva není součastí věrnostního systému

OBJEDNAT


Espresso Rafael Blend

Už jste objevili naše Espresso směsi? V tomto měsíci vám chceme nabídnout směs z kategorie TOP premium espresso směsi. Na přípravu těchto espresso směsí používáme to nejlepší, co v CAFE ETERNITY máme. TOP premium espresso směsi mají velice příjemné a zřetelné aroma, malou až střední aciditu. Jsou nejjemnější, minimálně hořké nebo v nich hořkost vůbec neucítíte. Jako narozeninovou TOP premium směs jsme vybrali Espresso Rafael Blend. Snoubí se v ní 50 % kávy Brazil Cerrado Dulce a 50 % kávy z Etiopie. Malou aciditu, šťavnatou sladkost s dochutí čokolády přímo nádherně a ukázkově podpoří v téhle dvojici právě tato „afričanka“. Vše se zde dokonale doplňuje a vytváří velmi harmonický celek. Ve dvou se to lépe táhne a tahle TOP espresso směs je toho důkazem.

Káva není součastí věrnostního systému

OBJEDNAT


Nevybrali jste si? Zkuste si kávu vybrat podle toho, jak si ji připravujete nejčastěji.