Leden 2022 | Akce na kávu z Brazílie, Etiopie a Guatemaly | Cafe Eternity

Leden 2022 | Akce na kávu z Brazílie, Etiopie a Guatemaly

Akce

Leden 2022 | Akce na kávu z Brazílie, Etiopie a Guatemaly

Na kávu z Brazílie, Etiopie a Guatemaly jsme dali nejvyšší slevu 15 %. Kávy nejsou součástí Věrnostního systému.

Sleva platí pouze do konce ledna 2022 na všechny gramáže (250 g, 500 g a 1000 g) těchto káv. Pražíme každé pondělí a čtvrtek.


DARK Brazil Daterra Grutta | 100% arabica

Je 100% přírodní sušená na stromech, což znamená, že třešně byly ponechány na stromech delší dobu, to jim umožnilo projít celým procesem zrání a uschnout, zatímco jsou stále na větvi stromu. Tato technika zpracování je možná pouze za velmi suchého a stabilního počasí během sklizně – ve skutečnosti by v mnoha regionech mohlo být toto rozhodnutí tragické. Ale toto je region Cerrado a nejvíce sofistikovaná farma NA SVĚTĚ  – SKVĚLÉ, skvělé, protože v šálku přináší velmi pozitivní vlastnosti: hutné, sametově vláčné tělo a extra intenzivní sladkost.


Objednat kávu


Ethiopia Koke Natural | 100% arabica

Tato káva reprezentuje 100% jedinečnou chuť etiopské kávy. Káva je dobře pěnivá a sametová. Pokud chcete ochutnat 100% Etiopii, sáhněte po Ethiopia Koke Natural. Přírodní zpracování zaručí dokonalý výsledek dokonce i v domácím kávovaru.


Objednat kávu


Guatemala La Nueva Era Natural | 100% arabica

Guatemala La Nueva Era je 100% arabica, odrůda Catuai, Caturra, Pache s chuťovým profilem ostružin, borůvek, černého rybízu s chutí kakaa, krémovitostí. SCA bodové hodnocení 86 bodů. Tato káva je vhodná pro přípravu jako je Turek, French press, Filtr, Espresso, Moka, Aeropress, V60, Automat. Sklizeň probíhá Listopad až Březen. Nadmořská výška pěstování je 1300 - 1800m n. m. a typ půdy vulkanická. Zpracování přírodní, natural. Kooperativa Agrícola Integral La Nueva Era. Kávu jsme přívezli z Guatemaly farma Fedecocagua oblast Jumaytepeque město Nueva Santa Rosa.


Objednat kávu


Nevybrali jste si? Prozkoumejte nabídku našich Espresso směsí ZDE