18. 09. 2015


Potěšte své zaměstnance a věrné klienty kvalitní kávou!

Vánoční balíčky kávy - Cafeeternity

Vánoční svátky se pomalu blíží, a proto jsme pro vás připravili vánoční balíčky kávy za VELKOOBCHODNÍ CENY. Stačí nás kontaktovat, my vše zařídíme. Vy už nebudete muset nic dárkově balit, neboť balíčky budou připraveny k okamžitému darování.

Těšit se můžete na krásné dárkové balení kávy, které je skvělou pozorností a zároveň výborným vánočním dárkem pro všechny zaměstnance i klienty, kteří si rádi vychutnávají tento lahodný mok.

Káva pro firmy od nás je vždy kvalitní a čerstvě pražená, na tom si zakládáme, takže věnujete opravdu prvotřídní dar. Balíčky kávy si navíc můžete nechat potisknout reklamní etiketou či logem.

A na jakou kávu se mohou vaši klienti a zaměstnanci těšit?

Firemní vánoční balíčky kávy - CafeeternityBalíčky mohou obsahovat kávu dle vašeho výběru, avšak vždy v souladu s naší nabídkou a možnostmi pražírny. Na výběr máte kávu Arabica, která se pěstuje například v Indonésii nebo Kolumbii a je typická pestrou škálou chutí a menším procentem kofeinu. Darovat můžete také brazilskou kávu nebo speciální espresso směsi, které jsou namíchány z těch nejlepších káv vysoké kvality.

Napište nám nebo zavolejte a my vám připravíme tolik vánočních balení kávy, kolik jen budete chtít! Společně se dohodneme na detailech (například kterou kávu budete chtít objednat a jaké množství) a vy si už nebudete muset lámat hlavu s vánočními dárky.

Kontaktujte nás!

E-mail: info@cafeeternity.cz

Telefon: +420 777 062 000