04. 12. 2014

Objednávka a ochrana osobních údajů

Při objednávce budou požadovány Vaše platné identifikační údaje. Tyto údaje jsou nezbytné pro vystavení daňového dokladu a doručení zboží. Prodávající nenese odpovědnost za problémy vzniklé uvedením nesprávných či neúplných údajů, zvláště pak při neuvedení telefonického kontaktu.

Společnost CAFÉ ETERNITY, s.r.o., provozovatel obchodů www.cafeeternity.cz, prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb. V žádném případě neposkytujeme tyto údaje třetí straně. Zákazník může písemně zažádat o odstranění údajů z databáze společnosti.


Potvrzení objednávky

Objednávka je přijata do 24 hodin, potvrzení objednávky Vám zašleme e-mailem, o odeslání budete taktéž informováni e-mailem. Pro potvrzení Vás u některých objednávek (např. při odběru většího množství apod.) zkontaktujeme telefonicky.


Zrušení objednávky

Každou objednávku můžete do 24 hodin zrušit a to výhradně e-mailem zaslaným na adresu info@cafeeternity.cz  

 

Kdy lze očekávat Vaší objednávku?

Objednávky z pozdních středečních hodin, čtvrtka, soboty a neděle jsou praženy v pondělí a poslány kurýrní službou PPL v úterý s doručením ve středu.

Objednávky uskutečněné v pondělí, úterý a středu jsou praženy ve čtvrtek a posílány kurýní službou PPL ve čtvrek a pátek. S doručením v PÁTEK nebo PONDĚLÍ

Pokud potřebujete Vaší kávu urgentně, jsme jen jedno zavolání od Vás! Popřípadě nám můžete dát info do poznámek Vaší objednávky.