03. 12. 2012

Dle zákona o daních z příjmu (§ 25 odst. 1 písm. t) je předmět do 500,- Kč bez DPH označený logem firmy daňově uznatelný výdaj včetně nároku na odpočet DPH. 
Víme, že většinou firmy kupují dárky dopředu a v případě potřeby nějaký dárek vytáhnou ze skříně a obdarují svého klienta.

A jaký je rozdíl v případě ´´například´´ velmi populárního firemního vína a naší ČERSTVĚ PRAŽENÉ KÁVY?
Ze zkušeností víme, že láhev ČERSTVĚ PRAŽENÁ KÁVA: jako firemní dárek pro Vaše klienty!
vína se většinou vypije během večera, Váš zákazník má teda jen během jednoho večera možnost sledovat a pozorovat etiketu s Vaším logem.
V případě naší VÝBĚROVÉ kávy, a to i když se jedná o 250g sáček, se spotřebovává káva 1-3 týdny a to dle počtu lidí s kterýma se potěší, pochlubí a nabídne Váš dárek s Vašim LOGEM.

V případě kávy a hlavně čerstvě pražené kávy toto není až tak možné. A to hlavně proto, že unikátnost naší kávy je nejen v kvalitě zrna, ale hlavně v čerstvosti kávy. PROSTĚ KÁVA MUSÍ BÝT NAPRAŽENA TĚSNĚ PŘED OBDAROVÁNÍM KLIENTA! A pokud někdo chce někoho obdarovat, potěšit tak proč to neudělat tak aby se vytěžilo maximum a využil veškerý potenciál našeho kávového dárku.
V kávě jako dárek bude obdarovaný klient každé ráno trávit s pocitem blaha a jeho myšlenky budou směřovat k logu firmy, která ho obdarovala. Všichni přece vědí, pokud nám něco chutná a líbí se nám to, tak na to budeme dlouho vzpomínat.

ZDE ALE CHCEME JÍT TROCHU DÁL!
Proto jsme se rozhodli nabídnout produkt, který si zakoupíte, dostanete pouze jednu fakturu, a my Vám budeme ČERSTVĚ PRAŽENOU KÁVU posílat dle Vašich potřeb! Teda tak, abyste z tohoto produktu vytěžili co nejvíce!
Stačí jenom:
• OBJEDNAT
• POSLAT VAŠE LOGO A TEXT VE FORMĚ PDF
• A ZÍSKAVAT NOVÉ KLIENTY

Jsme na českém trhu již sedmým rokem a máme mnoho spokojených a pravidelných zákazníku a to je také jeden z důvodu, proč jsme přišli s tímto produktem. Je to vlastně něco jako předplatné novin, něco co platíte dopředu a službu dostanete až časem. A proto historie a důvěryhodnost je zde na místě!

NAŠE REKLAMNÍ PRODUKTY: ZDE

Diskuse

Články