04. 12. 2014

Prodávající si vyhrazuje právo na změnu ceny. Zákazník objednává zboží za ceny uvedené na tomto serveru ve chvíli definitivního potvrzení objednávky. Pro kontrolu obdrží zákazník do 24 hodin potvrzující email.


Platby:

  • Příkazem - platbu provedete bankovním převodem na náš účet. Zásilka bude odeslána po přijetí částky na náš účet.
  • Hotově - při převzetí zboží

Platba kartou a převodem je zdarma.

 

Poštovné a balné:

Objednané zboží Vám zašleme přepravní službou PPL - balík do 24 hodin - po upražení a po realizaci objednávky kupujícím. Za tuto službu bude připočteno k celkové ceně zásilky poštovné - balné 90 Kč (včetně 20% daně DPH - Důležité! Od 1.1.2009 musí být podle zákona § 36 odst. 3 písm.e), zákona o DPH, poštovné vždy zahrnuto do základu daně (základní sazby) a zdaněno).

Při zakoupení zboží v hodnotě od 495 Kč do 800 Kč je cena přepravy 50 Kč a to včetně DPH.

Při koupi zboží v hodnotě nad 800 Kč poštovné a balné ZDARMA.

Ve vybraných lokalitách možnost výběru z denního (8:00 - 18:00 hod.) nebo večerního doručení (17:00 - 21:00 hod.). Večerní doručení je možné jen pro vybraná PSČ!

Možnost dovozu zboží k Vám domů ZDARMA! Zboží rozvážíme jednou týdně. Český Těšín, Karviná, popřípadě po domluvě.

 

Dobírka:

Za způsob platby dobírkou bude přičteno 30 Kč (včetně 20% daně DPH). Při objednávce zboží nad 1 000 Kč poplatek za dobírku neúčtujeme.

Při platbě dobírkou je zde nově možnost platit BANKOVNÍ KARTOU na místě řidiči.

 

Minimální nákup v B2B sekci je 2 000 Kč bez DPH. Při nesplnění tohoto limitu, Vám bude naúčtováno poštovné/balné ve výši 220 Kč bez DPH. Poštovné/balné při nákupu nad 2 000 Kč bez DPH je ZDARMA a zasíláno kurýrní službou DPD.

 

Podmínky přepravy společností PPL:

  • Platba za zboží probíhá v hotovosti řidiči; řidič Vám vystaví doklad o zaplacení; nově možnost PLATIT BANKOVNÍ KARTOU!
  • Při nezastižení Vás bude kontaktovat přepravní firma a dohodne nový termín dodání;
  • Při doručení nadměrného zboží si lze domluvit vynesení dodaného zboží do patra řidičem.


Postup při přebírání zásilky:

  1. Zkontrolujte, zda není obal výrobku poškozen. Pokud obal bude jevit známky poškození (např. bude protržený, rozlepený apod.), zboží nepřebírejte nebo převezměte s výhradou.
  2. V případě, že obal bude v pořádku, zboží zaplaťte a převezměte. Upozorňujeme, že podle podmínek dopravce nemůžete zboží před zaplacením a převzetím rozbalit a překontrolovat. 
  3. Pokud po rozbalení zjistíte poškození výrobku, neprodleně nás kontaktujte. Při pozdějším oznámení nemůže být Vaše reklamace kladně vyřízena. Při rozbalení dbejte na to, abyste obal a vnitřní výplně rozbalováním nepoškodili, obal ve vlastním zájmu nevyhazujte a nějakou dobu uschovejte.

V případě zájmu o využití služeb jiného dopravního subjektu, nám Váš požadavek napište do poznámkového okna, při uskutečnění objednávky.

Doručování na Slovensko:

Forma úhrady hotově:

  • Dobírkou
  • Bankovním převodem

Ke všem zásilkám na Slovensko účtujeme poštovné ve výši 150 Kč.